.

O Nas

W 2017 roku otworzyliśmy prywatny akademik dla studentów na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu.

Na 3 kondygnacjach nowo wybudowanego budynku utworzyliśmy 15 mieszkań (1, 2 i 3 pokojowych). Razem 33 pokoje (1 osobowych).

W roku 2019 zwiększyliśmy ilość mieszkań w naszym akademiku poprzez adaptację kolejnego budynku na Osiedlu Sztuk Pięknych. Dzięki temu powstało kolejnych 12 mieszkań (1, 2 i 3 pokojowych). Razem 25 pokoi (1 osobowych) znajdujących się na podwyższonym parterze.

Wszystkie mieszkania posiadają własną łazienką z prysznicem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z kablówką i wifi. Mieszkania w obydwu budynkach są indywidualnie oraz nowocześnie zaprojektowane. Każdy z budynków posiada własną pralnię udostępnioną bezpłatnie studentom.

Na parterze pierwszego budynku prywatnych akademików zlokalizowane jest lobby składające się z osobnej kuchni, toalety oraz części rekreacyjno-wypoczynkowej wyposażonej w kanapy, stoły z krzesłami, telewizory z rozszerzonym pakietem kablówki, stół do piłkarzyków oraz wifi.

W częściach podziemnych budynków zlokalizowane są hale garażowe w których zaparkujesz swoje auto na jednym z należących do nas miejsc postojowych i wjedziesz windą na piętro na którym znajduje się twój pokój.

Osiedle Sztuk Pięknych jest osiedlem zamkniętym, chronionym i monitorowanym co zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Na wysoki poziom bezpieczeństwa dodatkowo wpływa zainstalowany w częściach wspólnych akademika nasz własny monitoring.